Apple A1376 bateria do 3.8V 25whr/6500mah

Kup bateria do tabletu na Baterielaptopow.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Precyzyjne wykonanie sprawia, że Bateria Tablet PC Apple A1376 jest w pełni kompatybilna z tabletem.
Model: Apple A1376,pojemność:25whr/6500mah, napięcie:3.8V.
Apple A1376
PL:Bateria Tablet PC Apple A1376, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .
FR:Acheter Apple A1376 à bas prix, mais également une large offre batterie informatique vous sont accessibles à prix moins cher sur Toutbatteries.com !
JP:新品ACアダプター
NL:Batterij Apple A1376. Deze Nieuw Batterij Apple A1376 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Apple iPad 2 A1395 A1396 A1397Jak sprawić, żeby Bateria Tablet PC Apple A1376
wystarczała na dłużej?
Kilka godzin temu ładowałeś akumulator swojego telefonu, a ikona Bateria Tablet PC Apple A1376 zaczyna zaczyna migać i zmieniać kolor na czerwony? Zastosuj kilka prostych trików, aby wydłużyć czas pracy baterii smartfona z systemem Android w wersji 4.0 lub wyższej, niezależnie od tego, jaka jest pojemność bateria.
Aby dowiedzieć się, które procesy są odpowiedzialne za to, że Twój telefon nie wytrzymuje nawet 24 godzin na jednym ładowaniu, wejdź w Ustawienia i z sekcji Urządzenia wybierz opcję Bateria. Na ekranie zobaczysz informacje o poziomie naładowania Bateria Tablet PC Apple A1376 oraz o tym, które aplikacje i procesy najbardziej wpływają na szybkie rozładowanie akumulatora. Dane prezentowane są w procentach. Aby zatrzymać opcje, które pochłaniają najwięcej prądu, naciśnij odpowiednią ikonkę, a następnie wybierz opcję Wymuś zamknięcie.
Ekran
Jasność i czas wygaszania ekranu – im oba parametry są wyższe, tym „żywotność” bateria jest krótsza. Wejdź w Ustawienia->Urządzenia->Wyświetlacz->Jasność i odznacz opcję Automatyczna Jasność. Następnie ustaw ręcznie za pomocą suwaka wartość na poziomie 50-80 proc. i zatwierdź. Kolejny krok to przejście do funkcji Podświetlenie/Wygaszanie ekranu, gdzie wybierasz najkrótszy możliwy czas, po którym wyświetlacz zostanie wygaszony.
Łączność bezprzewodowa i GPS
Transmisja danych również wymaga sporo energii. Można ją więc włączać i wyłączać zależnie od potrzeb. Zrobisz to wchodząc w opcję Ustawienia-> Lokalizacja (GPS) lub Ustawienia->Komunikacja (WiFi, NFC, Bluetooth).
Wibracja
O ile wibracja jako sygnalizator przychodzących połączeń, wiadomości czy komunikatów jest potrzebna, to już jej aktywacja podczas przyciskania przycisków czy dotykaniu wyświetlacza niepotrzebnie zużywa energię. Wyłącz ją wchodząc w Ustawienia->Dźwięk -> Wibracja. Synchronizacja i aktualizacja
Łącząc się z siecią Android automatycznie synchronizuje dane w smartfonie: z poczty, aplikacji czy serwisów społecznościowych. Warto ograniczyć częstość pobierania tych danych. Zrobisz to wchodząc w Ustawienia->Konta i synchronizacja.
Zainstaluj pomocne aplikacje
Jeśli Twój telefon pracuje na procesorze firmy Qualcomm, możesz zainstalować apkę Battery Doctor, która pomoże Ci dopasować ustawienia systemowe do Twoich faktycznych potrzeb. Z kolei Advanced Task Killer będzie czuwać nad tym, aby aplikacje działające w tle nie zużywały zbyt wiele energii – wyłączy programy o zwiększonym zapotrzebowaniu. W Google Play znajdziesz kilka innych aplikacji typu task killer, które pozwolą wydłużyć czas pracy baterii. Wydajność Bateria Tablet PC Apple A1376 urządzenia z systemem Android zwiększy także GO Power Master, Automatelt czy Greenfity.
Jak wydłużyć żywotność Apple A1376 Bateria Tablet PC
Co zrobić, by akumulator komputera przenośnego wystarczył na dłużej?
Na ogół wiemy, co zrobić, by pracować dłużej z notebookiem nie podłączonym do gniazdka elektrycznego. Służą do tego chociażby specjalne plany zasilania, oferowane w ustawieniach systemów operacyjnych.
Prawdziwą sztuką jest jednak długoterminowa dbałość o kondycję akumulatora, tak by mógł wystarczyć na kilka czy kilkanaście miesięcy dłużej.
Nie pozwól, by akumulator całkowicie się wyczerpywał
Wyciskanie "ostatnich soków" z Apple A1376 Bateria Tablet PC nie służy jej dobrze. Na szczęście nowoczesne systemy operacyjne wyłączają (a ściśle rzecz biorąc - usypiają) całą maszynerię, zanim poziom naładowania baterie spadnie do 0 %.
W Windows Vista i Windows 7 znaleźć można ustawienie o nazwie Krytyczny poziom energii baterie. W Panelu sterowania kliknij Sprzęt i dźwięk, po czym w obszarze Opcje zasilania wybierz Zmień moment przejścia komputera w stan uśpienia. W otwartym oknie Edytowanie ustawień planu kliknij łącze Zmień zaawansowane ustawienia planu.
W oknie Opcje zasilania zlokalizuj i rozwiń gałąź Apple A1376 bateria, a znajdziesz tam pozycję Krytyczny poziom energii baterie, którego wartość będziesz mógł zmienić, chociaż domyślne 5 % wydaje się optymalne.
Dbaj o właściwe chłodzenie
Żywotności akumulatora szkodzi też przegrzewanie się. W czasie pracy upewnij się, że wszystkie wloty powietrza są odsłonięte. Nie kładź notebooka na miękkich powierzchniach, w które mógłby się "zapaść" (np. na poduszkach).
Daj Apple A1376 Bateria Tablet PC odpocząć
Akumulatory litowo-jonowe, wykorzystywane w notebookach, mają ograniczoną liczbę cykli ładowania. Po osiągnięciu tej liczby elektronika sterująca pracą akumulatora po prostu go wyłącza (jest to formą zabezpieczenia przed ewentualnością groźnej awarii, np. zapalenia się zużytych ogniw).
Dysponując stałym źródłem energii nie potrzebujesz przecież akumulatora, a ten, trzymany pod ciągłym napięciem bez przerwy przechodzi cykl ładowania-rozładowania. A przez to - zużywa się.
Jeśli więc przez dłuższy czas zamierzasz pracować z komputerem wyłącznie podłączonym do gniazda zasilającego, wyjmij wcześniej akumulator. Zanim wyjmiesz akumulator, upewnij się, że jest przynajmniej w połowie naładowany. Nie zaleca się demontażu ogniwa w czasie, gdy komputer jest włączony, uśpiony czy zahibernowany. Podobnie wygląda sprawa z montażem - wkładanie akumulatora do komputera powinno następować w czasie, gdy sprzęt nie pracuje.
Akumulator powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej. Na forach internetowych znaleźć też można porady, aby chować je w plastikowym opakowaniu w lodówce (ma to pomagać zwłaszcza bateriom w krańcowej fazie zużycia). Skuteczność tego rozwiązania jest jednak dyskusyjna.
Nie zapominaj jednak o tym, aby Apple A1376 Bateria Tablet PC regularnie wkładać do notebooka i uruchamiać.

Zaleca wysokiej jakości

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Sony ACDP-085E03

Zasilacz ładowarka do laptopa Sony VGN-CR510E

Bateria Dell K81RP do Dell Venue 8 7840 WIFI 16GB venue 8 7000(7840) 5PD40