Bateria VICTPOWER 10S2P18650 do 2 Wheels Hover Scooter Banlance

Zobacz Baterie VICTPOWER 10S2P18650 w Zasilanie - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz!Elektronika dla domu i firmy. Profesjonalizm w dobrej cenie.
Wszystkie nasze VICTPOWER 10S2P18650 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów.
Model: VICTPOWER 10S2P18650,pojemność:4.4Ah /4400mah, napięcie:36V.
VICTPOWER 10S2P18650
PL:Baterie VICTPOWER 10S2P18650, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .
FR:Acheter VICTPOWER 10S2P18650 à bas prix, mais également une large offre batterie informatique vous sont accessibles à prix moins cher sur Toutbatteries.com !
JP:新品ACアダプター
NL:Batterij VICTPOWER 10S2P18650. Deze Nieuw Batterij VICTPOWER 10S2P18650 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Voltage : peak - 42V, working - 36V
Capacity: 4.4Ah
Power: 158W
Cut-off voltage: 26V
Max. discharging current: 30amp
Max Continuous Discharging Amperage: 20 Amps
Rated Discharging Amperage: 15 Amps
Charging Current: <5 Amps
Charging Voltage: 43.2 Volts
Dimension: 135*85*57mm
Net Weight: 970g

Smart Balance Wheel
2 Wheels Hover Scooter Banlance

VICTPOWER 10S2P18650 Baterie litowo-polimerowa – więcej energii, mniejszy rozmiar.
Baterie litowo-polimerowe w porównaniu ze swoim standardowymi litowo-jonowymi kuzynami to rzadkość. Są one nieco droższe w wykonaniu, ale ze względu na szereg zalet znajdują bardzo szerokie zastosowanie w produktach klasy premium. Na zastosowanie właśnie ich nadal decyduje się wielu producentów wysokiej klasy smartfonów, laptopów, power banków, czy aparatów fotograficznych.
Konstrukcja akumulatora litowo-polimerowego
VICTPOWER 10S2P18650 Baterie litowo-polimerowa jest tak naprawdę oparta na technologii litowo-jonowej. Różnica polega na tym, że w tej pierwszej elektrolit występuje w postaci stałej – jako polimer, a nie jako ciecz. Sprawia to, że można takie ogniwa produkować w niemal każdym kształcie, nawet o grubości jednego milimetra. Charakteryzują się także nieco większą gęstością, dzięki czemu mogą osiągać większe pojemność przy identycznym rozmiarze. Poza tym większość cech specyficznych pokrywa się z akumulatorami litowo-jonowymi.
Sposób użytkowania
Bateria litowo-polimerowa musi być wyposażona w dokładny układ kontrolny, ponieważ jest bardzo wrażliwa na głębokie rozładowanie i przeładowanie. Jest to wyjątkowo istotne, ponieważ w przypadku osiągnięcia zbyt dużego napięcia (przeładowania) bardzo łatwo mogłoby dojść do uszkodzenia baterii, a nawet jej wybuchu. Elektroniczny system zarządzania baterią skutecznie zapobiega takim sytuacjom w odpowiednim momencie odłączając ładowanie, więc taka sytuacja w normalnych warunkach się nie zdarza. Może jednak dojść do całkowitego rozładowania, co także może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora i permanentnego spadku jego pojemności. Napięcie maksymalne bateria litowo-polimerowa osiąga na poziomie 4,2 V, a minimalne na około 3 V – wtedy też pojemność baterii może spaść na dobre.
Jak przedłużyć żywotność akumulatorów? Kilka prostych zasad
Używaj, albo odpuść
Pamiętaj, że VICTPOWER 10S2P18650 Baterie traci swoje właściwości również wtedy, gdy leży schowana w szufladzie - to dlatego producenci oznaczają datę produkcji. Przy kupnie więc najlepiej kierować się zasadą, by kupować jak "najświeższe" egzemplarze - starsze warto rozważyć w przypadku atrakcyjnej cenowo promocji.
Lepiej unikać produktów "noname" i z niepwenych źródeł. Odpuść sobie też kupowanie akumulatorów "na zapas", których nie zamierzasz używać w najbliższej przyszłości.
Komfortowa temperatura
W kwestii warunków pracy, największy wpływ na baterie wywiera temperatura. Ogniwa litowo-jonowe najlepiej czują się w pokojowej (20-25 stopni Celsjusza). Im więsza temperatura tym uszkadzanie baterii następuje szybciej, co odczuwamy przez zmniejszanie pojemności akumulatora.
Chłód nie wpływa tak negatywnie na VICTPOWER 10S2P18650 Baterie, jak gorąco, jednak warto pamiętać, że mocno schłodzone mogą mieć problem z dostarczeniem odpowiedniego napięcia, kiedy będziemy tego potrzebować.
Kluczowe pytanie: jak ładować?
Baterie litowo-jonowe, w przeciwieństwie do akumulatorów zbudowanych z innych składników nie posiadają "efektu pamięci" (albo jest on nieznaczący dla zwykłego konsumenta). Zamiast tego warto pamiętać, że najbardziej na żywotności akumulator traci, gdy jest w pełni naładowany. Jeżeli więc nie zamierzasz używać go przez jakiś czas, lepiej rozładować go do poziomu około 20%.
Z drugiej strony, jeśli często doładowujesz VICTPOWER 10S2P18650 Baterie przez krótki czas - jak często robimy to ze- lepiej doładowywać w połowie wyczerpany akumulator (45-55%) niż "dopychać" energię do maksymalnego poziomu (90-100%)

Zaleca wysokiej jakości

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zasilacz LG DA-50F25 - LG NB3740 S34A1-D Sound Bar

Bateria do laptopa APPLE LIS1445APPC do iPhone 4 4g GSM CDMA

wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Sony ACDP-085E03